BİYOTEKNİK DRY FOAM KURU KÖPÜK ŞAMPUAN 250 ML

BİYOTEKNİK DRY FOAM KURU KÖPÜK ŞAMPUAN 250 ML


Ürün Kodu
ST05403
Barkod
Marka
BİYOTEKNİK
Koli Adedi
Stok Durumu
Stoklarımızda
Oy ortalaması 4,00 / 5


Biyoteknik Biyo Dermacure Dry Foam Şampuan

Kedi ve Köpekler İçin Kuru-Köpük Şampuanı

"Sadece hayvan sağlığında kullanılır."

 

BİLEŞİMİ: Renksiz, vanilya kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Ammonium Lauryl Sulfate, Cocomido-propyl Betaine, Cocamido DEA, Propylene Gycol, Phenonip, Aloevera, Citric Acid, Fragrans içerir.

 

KULLANIM SAHASI: Biyo Dermacure DRY FOAM Şampuan, kedi ve köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde bir şampuandır. Özel yöntemle hazırlanan köpük, bileşimindeki temizleyici maddeler ile cildi derinlemesine temizler ve tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. Evcil hayvanlarınızın gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz.

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Biyo Dermacure DRY FOAM Şampuan, özel pompası ile köpük şeklinde avuç içine püskürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. Köpükler hayvanın üzerinde 5-10 dakika bekletilir. Bir havlu ile silinerek hayvan kurulanır ve taranır.

 

ÖZEL KLİNİK BİLGİLER ve UYARILAR: 6 haftalıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuanın göze temas etmemesine dikkat edilmelidir.

 

GENEL UYARILAR: Gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.