BIYO DERMACURE COMFORT BAKIM ŞAMPUAN 250ML

BIYO DERMACURE COMFORT BAKIM ŞAMPUAN 250ML


Ürün Kodu
ST05399
Barkod
Marka
BİYOTEKNİK
Koli Adedi
Stok Durumu
Stoklarımızda
Oy ortalaması 4,00 / 5


Sadece hayvan sağlığında kullanılır.

BİLEŞİMİ: Yeşil renkli, lavanta kokulu bir şampuandır. 1 g Biyo Dermacure COMFORT şampuan 0,01 g pramoxin HCI içerir. Şampuan bazı olarak sodium lauryl glucose carboxylate (and) lauryl glucoside, coco glucoside (and) glyceyl oleate, sodium lauryl ether sulfate.2moles EO, polyquarternium-7, cocamide DEA, polyoxyethylene 20 sorbitan monooleate, fragrans, kolloidal oatmeal, nipagin M sodium, nipasol sodium, nipasol sodium, D&C green no:5 içerir.

KULLANIM SAHASI: Biyo dermacure COMFORT şampuan, kedi ve köpeklerde, başka hastalıkların belirtisi olan pruritus tıbbi kaşıntının sebep olduğu deri tahribatını azaltmak ve hayvanı rahatlatmak için kullanılır. Kedi ve köpeklerde, alerjik hastalıklar, ektoparazitler, bakteriyel enfeksiyonlar veya idiopatik durumlar cilt kaşıntısına sebep olurlar. Bu durumda, hayvanın kendisini kaşıması deri tahribatını hızla artırır. kaşıntının sebebi tedavi edilirken, tedaviye yardımcı olmak ve kaşıntının engellenmesi için Biyo Dermacure COMFORT şampuan kullanılır. Biyo Dermacure COMFORT şampuan bir yandan hayvanı rahatlatırken, içerdiği kolloidal yulaf ezmesi ile hayvanın tüylerine parlaklık ve canlılık verir.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Kedi ve köpekler ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda (5-10ml kadar) Biyo dermacure COMFORT  şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfus etmesi sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır.