604353-HİLLS PUPPY DOG WİTH LAMB&RİCE 14KG

604353-HİLLS PUPPY DOG WİTH LAMB&RİCE 14KG


Ürün Kodu
620-604353
Barkod
052742025735
Marka
Hill's
Koli Adedi
1
Stok Durumu
Stoklarımızda
Oy ortalaması 0,03 / 5


Hill's Science Plan Puppy Healthy Development Lamb and Rice 12 Kg

Hill's Puppy Lamb,  12 aya kadar yavru köpeklerin gelişimini destekleyecek içerikte hazırlanmış yavru köpek mamasıdır. Yavru köpekler gelişim döneminde oldukça çabuk gelişmektedir. Gelişim döneminde kullanacağınız mama bu gelişimi destekleyen nitelikte olmalıdır. Hill's Puppy Lamb Zengin içeriğiyle iskelet, kas ve eklem kemiklerini desteklemektedir. Mama içeriğindeki kuzu eti köpeğiniz için kaliteli ve yüksek oranda protein sağlayacaktır. Proteinin yanı sıra içerisindeki vitaminler sayesinde diş ve çene kasları da güçlenecektir.     

Hill's Puppy Lamb  L-karnitin katkısı maddeleri ile zenginleştilmiştir. İçeriğindeki L-Karnitin sayesinde köpeğinizin bağışık sisteminin güçlenmesi sağlanır. Mama da bulunan balık yağı ile deri ve tüy bakımı için dengeli mineral alınmış olur.     

Hill's köpek mamalarının  kullanımı esnasında mama kabının yanında daima taze su bulundurulması önerilir. Açılan çuval mamaların tazeliğini koruması için çuvalın ağzının açık kalmaması gereklidir.Mamanın hava ile teması minimum düzeyde tutulması tazeliğin korunması açısından önemlidir.     
 


Mama içeriği;   
Pirinç, Kuzu eti, Kepekli Tahin, Çatlak Arpa, Bezelye Proteini, Domuz Yağı, Soya Yağı, Kuzu Karaciğeri Lezzet, Kurutulmuş Pancar Pulpası, Laktik Asit, Potasyum Klorür, İyotlu Tuz, Keten Tohumu, L-Lizin, Kolin Klorür, Vitaminler (Vitamin E Ek, L-Askorbil-2-Polifosfat (Vitamin C kaynağı), Niasin Takviyesi, Tiamin Mononitrat, Vitamin A Takviyesi, Kalsiyum Pantotenat, Vitamin B12 Ek, Piridoksin Hidroklorür, Riboflavin Ek, Biotin, Folik Asit, Vitamin D3 Ek ), mineraller (Demir Sülfat, Çinko Oksit, Bakır Sülfat, Manganez Oksit, Kalsiyum İlavat, Sodyum Selenit), Taurin, Yulaf Elyafı, Tazelik İçin Karışık Tokoferoller, Doğal Tatlandırıcılar, Beta-Karoten, Elmalar, Brokoli, Havuç, Kızılcık, Yeşil Bezelye