BİYOTEKNİK HERBİO KEDİ KÖPEK BAKIM ŞAMPUANI 250ML

BİYOTEKNİK HERBİO KEDİ KÖPEK BAKIM ŞAMPUANI 250ML


Ürün Kodu
ST05638
Barkod
Marka
BİYOTEKNİK
Koli Adedi
Stok Durumu
Stoklarımızda
Oy ortalaması 4,00 / 5


Biyo Dermacure Herbio Dy Foam Şampuan 250ML

 

Kedi ve Köpekler İçin Susuz-Köpük Şampuan


Cilt-Tüy Bakım Ürünü
Bileşim: Kırmızı renkli, karakteristik kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Palmarosa Oil, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate ve Lauryl Glucoside, Coco Glucoside and Glyceyl Oleate, Sodium Lauryl Ether Sulfate.2 Moles EO, Polyquarternium-7, Cocamide DEA, Polyoxyethylene 20 Sorbitan Monooleate, Polyoxyl 40 Hydrogenated Castor Oil, Nipagin M Sodium, N...ipasol Sodium FD&C Red No:2 içerir.

 


Kullanım Sahası: Biyo Dermacure HERBİO Şampuan Cymbopogon martinii bitkisinden elde edilen doğal Palmarosa yağı içerir. Doğuda özellikle Hindistanda alternatif tedavide kullanılan Palmarosa yağı, nemlendirici özelliği ile kedi ve köpeklerin cilt ve tüylerinin sağlıklı, parlak olmasını sağlar. Cildin doğal yağ dengesini korur ve derinin enfekte olmasını önler. Biyo Dermacure HERBİO Şampuan aynı zamanda hayvanın yara ve eziklerinin tedavisine yardımcı olur. Pire, kene ve bitlerden ileri gelen cilt tahrişlerini giderir.

 


Kullanım Şekli ve Dozu:
Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda (~10 ml) Biyo Dermacure HERBİO Şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır.
Ticari Takdim Şekli: 250 ml'lik polietilen şişelerde satışa sunulmuştur.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kayıt Tarih / No: 05.11.2014 - 4/006