BİYOTEKNİK HERBİO DRY FOAM KURU KÖPÜK ŞAMPUAN 250ML

BİYOTEKNİK HERBİO DRY FOAM KURU KÖPÜK ŞAMPUAN 250ML


Ürün Kodu
ST05636
Barkod
Marka
BİYOTEKNİK
Koli Adedi
Stok Durumu
Stoklarımızda
Oy ortalaması 4,00 / 5


Biyo Dermacure
Herbio Dry Foam
Kedi ve Köpek Kuru- Köpük Şampuanı
Cilt-Tüy Bakım Ürünü
Bileşim:Renksiz, hindistan cevizi kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamido DEA, Polysorbate 20, Phenonip, Aloevera, Citric acid, Fragrans, Palmarosa Oil içerir. ...
Kullanım Sahası:
Biyo Dermacure HERBİO DRY FOAM Şampuan, kedi ve köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde bir şampuandır. Biyo Dermacure HERBİO DRY FOAM Şampuan, Cymbopogon martinii bitkisinden elde edilen doğal Palmarosa yağı içerir. Doğuda özellikle Hindistanda alternatif tedavide kullanılan Palmarosa yağı nemlendirici özelliği ile kedi ve köpeklerin cilt ve tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.
Cildin doğal yağ dengesini korur. Derinin enfekte olmasını önler. Özel yöntemle hazırlanan köpük, bileşimindeki temizleyici maddeler ile cildi derinlemesine temizler ve tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. Hayvanın gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz.
Kullanım Şekli ve Dozu:
Biyo Dermacure HERBİO DRY FOAM Şampuan, özel pompası ile köpük şeklinde avuç içine püskürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. Köpükler hayvanın üzerinde 5-10 dakika bekletilir. Bir havlu ile silinerek hayvan kurulanır ve taranır.